K 2020

informasjon konfirmanter og foresatte

INFORMASJON OM BETALING:

KONFIRMANTAVGIFT

Det koster 1950,- å være konfirmant hos oss. Dette inkluderer alt av materiell, mat, aktiviteter, leir/alt, fotografering, leie av kappe mm. Skulle økonomi være et problem, er vi veldig behjelpelige med dette!

Ta kontakt så finner vi en løsning heart

 

Innbetales til konto: 3930 20 68597 (Kristiansund menighet)

Sum: 1950,-

Merk betalingen med: Konfirmantens navn og KONFIRMANT 2020

Betalingsfrist: 16.09.19

(Gi beskjed om du ikke kan betale innen fristen, for å unngå gebyr)

 

Økonomi skal ikke være et hinder for å bli konfirmert hos oss wink

 

KONFIRMANTGRUPPER 

3 ganger i høstsemester 2019 er konfirmantene delt inn i grupper på undervisning. Det er oddetallsuker eller partallsuker på tirsdager. Se gruppe:

Tirsdagsgruppe 1 – Oddetallsuker

Høstsemester 2019:

Tirsdag 10.09.19 (undervisning 1) 

Tirsdag 24.09.19 (undervisning 2)

Tirsdag 22.10.19 (undervisning 3)

Jørgen Bach

Adam Leander Skogseth Bjøringsøy

Ingebjørg Reistadbakk Blakstad

Sophie Stene Brattøy

Håvard Brændeland

Emilie Dyb Duaas

Julie Waage Endreseth

Noah Espeland

Faustas Fabijonavicius

Brede Glærum Falkevik

Filip Tjelde Flemmen

Malin Neraas Gimnes

Selma Kristine Hafskjær

Jakob Hammervold Hannaseth

Kristina Henden

Thea Hammervold Heggset

Fredrik Leren Hoel

Maria Klaven

Kaja Karoline Aasbø Lyngvær

Eline Neergård Løvik

Suzanne Mo-Futsæter

Hannah Strømsvåg Ohren

Niklas Pettersen

Josefine Aasgaard Poulsen

William Fredrik Valen Seljeflot

Camilla Gundersen Simonsen

Henning Sjølstad-Hellem

Tia LouiseSolbakken

Josefine Maria Storbukt

Arian Roohandeh Ulseth

Andrea Weiseth Vatn

Lars Tveiten Ven

Morten Strand Ørke

 

Tirsdagsgruppe 2 – Partallsuker

Høstsemester 2019:

Tirsdag 17.09.19 (undervisning 1) 

Tirsdag 01.10.19 (undervisning 2)

Tirsdag Tirsdag 15.10.19 (undervisning 3)

Edvard Johannessen Brunsvik

Mads Fløystad Eines

Kristian Kravik Engvig

Synne Holsæter Fjelnset

Kristian Flatval

Thea Xi Fure

Erle Torvik Grinde

Amandus Frøytun Grønseth

Kathrine Heggem Hanssen

Hermine Flatset Haugan

Martin Hjelmaas

Oscar Kanestrøm

Nora Helene Kristoffersen

Eline Johannessen Kvalvåg

Anton Pettersen Kvande

Erlend Kvåle

Martin Leander Lindløkken Larsen

Eirik Bentz Lian

Patrick Kristian Lillerud

Lucas N Røsand Lunder

Guro Alexandra Nilsen

Hedda Oline Skarpnes Rosvoll

Magnus Lund Rugset

Magnus Helset Sandvik

Elise Sky

Emilie Solheim

Hanne Hjelmaas Thormodsen

Elisabeth Tødenes

Marie Tømmervåg

Edvard Johannessen Brunsvik

 

MINISTRANTER 2019/2020:

Her er oversikten på når du som konfirmant skal være ministrant. Alle skal være dette en gang i løpet av konfirmasjonstiden. Når man er ministrant deltar man aktivt i en gudstjeneste, og man har på seg hvit kappe. Det er ulike oppgaver og vi øver igjennom disse før vi starter gudstjenesten den aktuelle søndagen.

Oppmøte: kl 10.00 i menighetssalen, Kirkelandet kirke

Slutt: ca kl 12.15

Hvis du ønsker, kan du da spise kake o.l i menighetssalen etter gudstjenesten (kirkekaffe)

Passer ikke datoen du er oppsatt på?

Da må du få noen til å bytte med deg, og så gi oss beskjed om dette wink

NB: Ministranter 20 oktober: Denne gruppen får ny tid i 2020. Gudstjenesten som skulle være denne søndagen er desverre avlyst!

20 oktober

Noah Espeland

20 oktober

William Fredrik Valen Seljeflot

20 oktober

Jakob Hammervold Hannaseth

20 oktober

Maria Klaven

20 oktober

Camilla Gundersen Simonsen

20 oktober

Julie Waage Endreseth

 

27 oktober

Martin Hjelmaas

27 oktober

Magnus Lund Rugset

27 oktober

Magnus Helset Sandvik

27 oktober

Nora Helene Kristoffersen

27 oktober

Hedda Oline Skarpnes Rosvoll

27 oktober

Eline Johannessen Kvalvåg

 

17 november

Lars Tveiten Ven

17 november

Håvard Brændeland

17 november

Niklas Pettersen

17 november

Hannah Strømsvåg Ohren

17 november

Emilie Dyb Duaas

17 november

Eline Neergård Løvik

 

08 desember

Erlend Kvåle

08 desember

Lucas N Røsand Lunder

08 desember

Mads Fløystad Eines

08 desember

Morten Strand Ørke

08 desember

Elisabeth Tødenes

08 desember

Thea Xi Fure

 

12 Januar

Jørgen Bach

12 Januar

Filip Tjelde Flemmen

12 Januar

Fredrik Leren Hoel

12 Januar

Ingebjørg Reistadbakk Blakstad

12 Januar

Josefine Aasgaard Poulsen

12 Januar

Malin Neraas Gimnes

 

26 Januar

Kristian Flatval

26 Januar

Kristian Kravik Engvig

26 Januar

Amandus Frøytun Grønseth

26 Januar

Erle Torvik Grinde

26 Januar

Synne Holsæter Fjelnset

26 Januar

Kristina Henden

 

02 Februar

Adam Leander Skogseth Bjøringsøy

02 Februar

Henning Sjølstad-Hellem

02 Februar

Brede Glærum Falkevik

02 Februar

Thea Hammervold Heggset

02 Februar

Josefine Maria Storbukt

02 Februar

Suzanne Mo-Futsæter

 

1 Mars

Anton Pettersen Kvande

1 Mars

Eirik Bentz Lian

1 Mars

Oscar Kanestrøm

1 Mars

Hanne Hjelmaas Thormodsen

1 Mars

Marie Tømmervåg

1 Mars

Kaja Karoline Aasbø Lyngvær

 

8 Mars

Arian Roohandeh Ulseth

8 Mars

FaustasFabijonavicius

8 Mars

Andrea Weiseth Vatn

8 Mars

Sophie Stene Brattøy

8 Mars

Tia Louise Solbakken

8 Mars

Selma Kristine Hafskjær

 

15 Mars

Patrick Kristian Lillerud

15 Mars

Martin Leander Lindløkken Larsen

15 Mars

Edvard Johannessen Brunsvik

15 Mars

Emilie Solheim

15 Mars

Hermine Flatset Haugan

15 Mars

Guro Alexandra Nilsen

15 Mars

Kathrine Heggem Hanssen